SHAPE CLUB İLE

Sakin, nezih ve profesyonel bir ortamda spor yapmanın keyfini çıkarın!

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in bünyesinde hizmet veren Shape Club, profesyonel ekibi, zengin ders programı ve 3.500 metrekareye sahip alanı ile Anadolu Yakası’nın en profesyonel Sağlıklı Yaşam ve Spor Klubü’dür. Multimedya özelliklere sahip kardiyo aletleri ile donatılmış kaliteli ve profesyonel bir ortamda spor yapmanın keyfine varacaksınız.

Shape Club’ta kişiye özel dersler, grup dersleri, out door çalışmaları, seminerler, doğa gezileri, master class, workshop, uluslar arası sertifika programları yer almaktadır.

Kardiyo aletlerinin tümünde multimedya ve internet imkânı sağlayan Shape Club’ta spor yaparken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Kişiye özel derslerin yanı sıra out door çalışmaları, seminerler, doğa gezileri, master class, workshop, uluslar arası sertifika programlarının da yapıldığı sağlık yaşam ve spor klubü yeni sezonda birbirinden eğlenceli grup derslerine de ev sahipliği yapıyor.
Street Work, Power Punch, Bokwa, Fit Challenge, Body Bar, Kids Gym, Zumba, Pilates, Spinnning, Cardio Fit, Kick Box, Yoga, Bosu Cardio, Gym Stick, Atletic Core ve Trx gibi haftada 50 saat olan zengin grup dersleriyle üyeler eğlenerek vücutlarını forma sokacaklar.

Shape Club

– Gym Cardio alanları,
– TRX, Pilates, Yoga dersleri için büyük stüdyo,
– Cycling Stüdyo,
– Pilates Reformer VİP stüdyo,
– Açık ve Kapalı yüzme havuzları,
– Shapefit,
– Kick Boks Ring,
– VİP dolap hizmeti,
– 2 adet süit olamak üzere 8 adet terapi odası,
– Toplam 3 adet hamam

SHAPE YOUR LIFE

    İLETİŞİM


    BİZİ TAKİP EDİN

    +90 216 400 00 57