BRAVE

STRONG

LIMITLESS

GYM

DERS PROGRAMI

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
10.00
Pılates
Semra
10:15-11:00 London
Pılates
AYDIN
10:15-11:05 London
Aerofun Functıonal
Kaan
10:15-11:00 London
STRONG NATION
İlker
10:15-11:00 London
11.00
Shape Arena
Yağmur
11:15-12:00 London
Pılates
Melike
11:15-12:00 London
Aerofun Dance
Kaan
11:15-12:05 London
Total body
Kerem
11:15-12:05 London
Pılates
Deniz
11:15-12:05 London
Pılates Ultra Tone
Zümrüt
11:00-12:00 London
Pılates
Semra
11:15-12:00 London
12.00
Postur
Deniz
12:15-13:00 London
Total body
AYDIN
12:15-13:00 London
Postur
Deniz
12:15-13:05 London
Hatha Yoga
Hümeyra
12:15-13:05 Sydney
Belly Dance
Yağmur
12:15-13:00 London
Aerofun Cycle
Kaan
12:15-13:05 Cycle
Shape Fıt
Deniz
12:15-13:00 Gym
13.00
Hatha Yoga
HUMEYRA
13:15-14:00 Sydney
Cycle
AYDIN
13:15-14:00 Cycle
Hatha Yoga
HUMEYRA
13:15-14:00 Sydney
14.00
Core Challange
Kerem
14:00-14:30 London
17.00
SQUAT CLINIC
BERKE
17:00-18:00 London
Total body
Kerem
17:00-17:45 London
18.00
Aerofun Step
Kaan
18:30-19:15 London

Cycle
Sena
18:30-19:15 Cycle
Pılates
Semra
18:00-19:00 London

Shape Training Club
Kaan
18:00-18:45 Montreal
Cycle
Sena
18:30-19:15 Cycle

Shape Fıt
Deniz
18:00-18:50 Gym
Shape Training Club
Kaan
18:30-19:15 Montreal
Mega-Fıt Method
Zümrüt
18:30-19:30 London

Core Challange
Kaan
18:00-18:30 London
19.00
Core Challange
Berke
19:30-20:15 London

*Pole Dance
Rita
19:00-19:45 Sydney
Fight Club
Sevda
19:00-19:45 Fight Club

Zumba
Didem
19:00-19:50 London
STRONG NATION
İlker
19:00-19:50 London
Cycle
Mert
19:00-19:45 Cycle

Zumba
Didem
19:00-19:50 London
20.00
Cycle
Mert
20:00-20:45 Cycle

Pılates Ultra Tone
Zümrüt
20:00-21:00 London

SUP YOGA
Victoria
20:00-21:00 Havuz
Hatha Yoga
Hümeyra
20:15-21:00 Sydney
Cycle
AYDIN
20:00-20:45 Cycle

Pılates Ultra Tone
Zümrüt
20:00-21:00 London
Fight Club
Engin
20:00-20:45 Fight Club

Hatha Yoga
HUMEYRA
20:15-21:00 Sydney

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
10.00
Core PIlates
Çağlar
10:15-11:05
Core PIlates
Murat
10:15-11:05
Functıonal Pılates
Cem
10:15-11:05
Pılates
Cem
10:15-11:05
Postür
Cansu
10:15-11:05
11.00
Zumba
Gamze
11:15-12:05
Hatha Yoga
Natali
11:15-12:05
Body Pump
Meriç
11:15-12:05
Yın Yang Yoga
Melis
11:15-12:05
12.00
Pılates
Meriç
12:15-13:05 - Zoom(Onlıne)
13.00
Stretchıng
Melih
13:15-14:05 - Zoom(Onlıne)
16.00
Shape Fıt
Çağlar
16:15-17:05 - Zoom(Onlıne)
18.00
Core PIlates
Cansu
18:15-19:05
Strong Natıon
İlker
18:15-19:05
Postür
Cansu
18:15-19:05
Pılates
Cem
18:15-19:05
Body Pump
Meriç
18:15-19:05
Pılates
Murat
18:15-19:05 - Zoom(Onlıne)
19.00
Zumba
Gamze
19:15-20:05
Stretchıng
Melih
19:15-20:05
Cardıo Trx
Tolga
19:15-20:05
Stretchıng
Melih
19:15-20:05

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

No events available!

Notlar: Başında (*) olan dersler ücretlidir, lütfen resepsiyon ile iletişime geçiniz. - Ders başladıktan 10 dakika sonra derse girilmemesi rica olunur. - Derste kullanılan ekipmanları düzenli şekilde yerlerine bırakmanız rica olunur. - Ders esnasında lütfen SOSYAL MESAFE kurallarına uyunuz. -Online dersler için kulüp ile irtibata geçiniz.

CLASS

SHAPER AYRICALIKLARI

Kalamış ve Ataşehir bölgelerinde, üyelerimize özel hazırlanmış ayrıcalıklardan yararlanmak ve daha keyifli bir dünyaya adım atmak için hemen iletişime geçin.

Programlı Ol
m

PROGRAMLI OL!

Ölçemediğin işi yönetemezsin! Hayatının kontrolünü eline almak için program oluştur ve kendi yarattığın dünyana bağlı kal.

Azimli Ol
m

AZİMLİ OL!

Hedeflediğin hayata ulaşmak için ihtiyacın olan ilham: Azim! En büyük destekçin ise Shape Club.

m

EGZERSİZ YAP!

Sana özel hazırlanmış programınla düzenli egzersizini yap. Böylelikle sağlık ve mutluluğu bir arada yakala!

SHAPER AYRICALIKLARINDAN YARARLANMAK İÇİN HEMEN ARAMIZA KATIL!




    MEMBER