Renev your inner PETRICHOR SPA

Yaşam Enerjinizi Yükseltin

BALİ MASAJI

Bali Masajı, dolaşımı düzenler ve eklem sertliklerini tedavi eder.
Rahatlama ve gevşeme etkisi yaratarak, esnekliği arttırır. Vücudun postür bütünlüğünü desteklerken, omurga eğriliklerinin tedavisinde de oldukça etkili olduğu bilinmektedir. Ayrıca sakatlanmalara karşı direnç arttırma etkisi vardır ve vücuttaki toksinleri atmak için birebirdir.

Aroma Terapi Masajları

Bitki özlerinden elde edilen masaj yağları kullanılarak uygulanan etkili ve rahatlatıcı bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilmesi gereken en önemli husus; temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Hareketlerin. Bu denli soft olması sebebiyle; rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahiptir. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın etkinliğiyle birlikte vücutta canlandırıcı bir etki yaratmasıdır. Organik sertifikalı masaj yağları kullanılarak uygulanır.

REFLEKSOLOJİ

Refleksoloji, fiziksel etkisinin haricinde enerjisel ve duygusal açıdan da birçok fayda sağlayan terapi türüdür. Holistic, yani bedeni oluşturan bütünün tüm parçaları arasında kurulan bir bağlantıya odaklanır. Refleksoloji, ayağın tabanında bedenin tüm sistemlerine, yapılarına bölgelerine, organlarına karşılık gelen bölgeler ve noktalar olduğu; bu bölge ve noktaların, bedenin içinde bulunduğu durumun bir aynası olduğu prensibini temel alır. Teknik olarak bu bölgelere ve noktalara uygulanan baskı, enerjinin ve kanın akışını tetikler. Sinirsel uyarıyı vücudun ilgili bölgelerine iletir. Rahatsızlıkların iyileşmesinde etkin rol oynar. Kişide stresin azalmasını ve bedenin dengeye ulaşmasını sağlar.

VIP SUITE

Size özel hazırlanacak olan Petrichor Spa VIP süitimizde, hamam, masaj terapileri ve dinlenme ritüellerinin keyfini çıkarın. Bu sihirli atmosfere sahip lüks Wellness odamızda vücut, zihin ve ruh uyumuyla rahatlamanızı sağlayacak özel bakımları ve ikramlarımızı bir arada sunmaktayız.

Enjoy the “Hamam”, rituels and massage therapies in our Petrichor Spa VIP suite, which will be specially prepared for you. In our luxurious Wellness room with this magical atmosphere, we offer special treatments and treats that will allow you torelax with the harmony of body, mind and soul.

Masajlar

Aroma Terapi | Aromatherapy Experience

Günün getirdiği stres ve gerginlikten uzaklaşın, vücudunuza ve zihninize yeniden denge getirin. Doğu ve Batının en iyi masaj türlerini birleştiren gerçek ve geleneksel aromaterapi vücut masajı.

Spor Mesajı | Sport Massage

Spor yaptıktan sonra veya fiziksel stres ve gerilim dolu bir günün sonunda sertleşmiş, sıkılaşmış ve bitkin kaslar ve eklemler için hazırlanmış, tüm vücuda uygulanan derin ve amacına uygun bir masajdır.

Klasik Masaj | Classic Massage

Fiziksel stres ve gerilim dolu bir günün sonunda sertleşmiş, sıkılaşmış ve bitkin kaslar ve eklemler için hazırlanmış, tüm vücuda uygulanan derin ve amacına uygun bir masajdır.

Anti Selülit | Anti Sellulite

Terapistiniz, kalçanızı, basenleriniz ve karnınızdaki yağ depolarını eritmek için sonuca yönelik zayıflama teknikleri ile birlikte özel detoks yağı kullanarak kendinizi hafif ve formda hissetmenizi sağlar.

Refleksoloji | Reflexology

Sinir sistemi üzerinde etkili olan bu masajda ayak altındaki akupressur noktalarına yapılan saniyelik baskılar, sizi baş ağrılarınızdan kurtarır, bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve kan basıncınızı düzenler.

Boyun &Sırt Masaj | Back&Neck Massage

Kas gerginliğini azaltıcı, ağrı ve acı hafifletici derin doku sırt ve boyun masajı

Slide

PETRICHOR SIGNATURE WELLNESS SIGNATURE MASSAGE

Terapimiz; ‘Dış güzellik ve beden sağlığının dengesi’ felsefesinden ilham alarak size eşsiz bir deneyim sağlamaktadır. Sakin dokunuşlar ile başlayan bu bakımda, baş ve boyun bölgelerine deneyimli terapistler ile uygulanan nazik esneme hareketleri rahatlamanıza destek oluyor. Gerginliğinizi alıp götürecek dokunuşların yanı sıra özel esanslı yağlar ile nefes destekleyici hareketler de magnezyumun iyileştirici etkileriyle birlikte tüm vücuda uygulanıyor. Uygulanan tüm işlemler sonrasında gevşeyen vücuda canlandırıcı yüz masajı ve dinlendirici ayak masajı uygulanarak ikram sunumları ile bu eşsiz deneyim sonlandırılmaktadır.

Our therapy is inspired by the philosophy of “balance of external beauty and body health” and provides you with a unique experience.In this care, which starts with calm touches, gentle yawning movements applied to the head and neck areas with experienced therapists support your relaxation. In addition to the touches that will take away your tension, special essential oils and breath-supporting movements are also applied throughout the body along with the healing effects of magnesium. After all the procedures applied, this unique experience ends by applying invigorating facial massage and relaxing foot massage to the relaxing body.

ARINMA BAKIMI

Sauna ve buhar kullanımı ile rahatlayan vücudunuza özel karma masajlardan oluşan TOKSİN DETOX uygulamamız vücudunuzdaki toksinlerin atılmasında yardımcı olarak rahatlama sağlamaktadır.

Our toxin detox, consisting of special mixed massages for your strength that relax with the use of Sauna and Steam, will provide comfort by helping to remove the toxins in your body.

İletişim