KICK BOX

Kick box yumruk, tekme, diz ve sınırlı clinch uygulamalarının bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş eklektik bir dövüş sporudur. Egzersiz sistemi olarak uygulanabildiği gibi tam temaslı bir mücadele sporu olarak da uygulanabilmektedir.

MUAY THAI

Tayland'da ortaya çıkan ve özgün adı Muay Thai olan dövüş sporu; Tayland Boksu olarak da bilinir. Diz, dirsek ve tekmelerin kullanıldığı oldukça sert bir dövüş sanatıdır.

KARATE

Karate, savunma ve karşı saldırı hareketlerinin fiziksel yönleriyle gelişimini arayan bir Japon savaş sanatıdır. Geleneksel karate eğitiminin temaları, zihinsel ve ahlaki yönleri, bireyin genel iyileşmesini hedeflesede, nihai hedef savaşmak ve kendini savunmadır.

KIDS KARATE

Karate, savunma ve karşı saldırı hareketlerinin fiziksel yönleriyle gelişimini arayan bir Japon savaş sanatıdır. Geleneksel karate eğitiminin temaları, zihinsel ve ahlaki yönleri, bireyin genel iyileşmesini hedeflesede, nihai hedef savaşmak ve kendini savunmadır. Çocuklarımız için düzenlenen özel dersimiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

SELF DEFENCE

Meşru müdafaa, uğranılan bir saldırı karşısında kişinin kendisini veya bir başkasını koruması anlamına gelir. Saldırıyı durdurmak veya saldırının etkilerini azaltmak amacıyla orantılı güç ile gerçekleştirilen, kendini savunma becerilerini geliştirmeyi hedefleyen derstir.