STRONG NATION

HIIT olarak da bilinen yüksek yoğunluklu interval antrenman çeşidini müzik ile harmanlayan Strong Nation, tempolu egzersiz yapısıyla eğlendirirken kardiyovasküler kapasitenizi de arttıracak.

POUNDFIT

Yoga ve Pilates’in temel duruşlarını ritmik müzikler eşliğinde, Pound® için özel olarak tasarlanmış Ripstix (davul bagetleri) kullanarak yapılan etkili bir grup egzersizidir. Tüm yaş, beden tipleri ve fitness seviyeleri için tasarlanan Pound, stres atmak, hem zihnen hem de bedenen değişmek ve kendi ritminizi bulmak için mükemmel bir atmosfer sağlar.

MEGA FIT METHOD

Atletik performansa bağlı kardiyovasküler sistemi iyileştirmeyi sağlayan farklı egzersiz disiplinlerinin bir araya geldiği, kuvvet ve dayanıklılık temel esasına dayalı çalışma metodudur.

SHAPE TRAINING CLUB

Circuit Training metodunun kullanıldığı, kuvvet, denge ve kondisyon gelişimini sağlayan, Shape Training Club, performansınızı en üst seviyeye taşımanızı sağlar.

SHAPE FIT

Temel jimnastik, olimpik halter ve kondisyon egzersizlerini içerisinde bulunduran yüksek yoğunluklu, maksimum kalori yakımı sağlayan Shape Fit ile limitlerinizi en üst seviyeye taşıyacaksınız.

TABATA

Kardiyovasküler ve kas sistemleriniz için dayanıklılığı ve performansı artırmaya yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış bir Yüksek Yoğunluklu Aralıklı Antrenman (HIIT) programıdır.

CORE TRAINING

Core kaslarınızı aktif bir şekilde çalıştıran Core Training ile karın kaslarınız şekillenirken daha sağlam bir duruşa sahip olacaksınız.

GLUTE & CORE

Ağırlıklı olarak karın kaslarını kalça ve sırt dahil tüm diğer kasları şekillendiren çalışma metodudur.

STRETCHING

Eklemlerin hareket açılarını ve kas esneklikiğini arttırmaya yönelik, tamamlayıcı bir antrenman metodudur.

POSTUR

Hareket geçişlerinin düzenli ve akışkan olduğu omurga mobilitesinin ve stabilizasyonunun doğru bir şekilde sağlanmasını hedefleyen, duruş bozukluklarını azaltan bir derstir.