SHAPE TRAINING CLUB

Circuit Trainig metodunun kullanıldığı, kuvvet, denge, kondisyon gelişimini sağlayan; yağ yakımını arttıran, hareket kabiliyetinizi geliştiren bir derstir.

BOOT CAMP

HIIT (High intensity interval Training) olarak da bilinen yüksek şiddetli interval antrenmanıdır. Bu program, çeşitli egzersiz türleriyle güç ve zindelik geliştirmek için tasarlanmıştır.

SHAPE FIT

Crossfit’in Shape Club uyarlaması olan bu ders, günlük hayatta kullandığınız eklem bölgelerinizi aktif bir şekilde çalıştırır, kasları güçlendirir, şekillendirir ve dayanıklılığınızı arttırır.

CORE TRAINING

Karın kaslarını aktif bir şekilde çalıştıran, core bölgenizi kuvvetlendirmeye ve şekillendirmeye yönelik 30 dakikalık ileri seviye bir grup dersidir.

TRX

TRX ekipmanıyla yapılan ve vücut ağırlığınızı direnç olarak kullandığınız bu derste, yüzlerce egzersizi vücut pozisyonunuzu değiştirerek yapacak ve yerçekimi kuvvetini hissedeceksiniz.

BODY BAR

Bar ile birlikte yapılan, tüm vücut kaslarınızı çalıştıran, genel kuvvetinizi ve kardiyovasküler kapasitenizi arttıran, aynı zamanda dengenizi de geliştiren bir grup çalışmasıdır.

BLACK JACK

Üzerinde hareketlerin bulunduğu kartlar kullanılarak yapılan, kişinin dayanıklılığını arttıran, yağ yakımını hızlandıran, tüm vücudu çalıştıran ileri seviye bir grup dersidir.

TREADMILL WORKOUT

Grup halinde koşu bandı üzerinde yapılan, kardiyovasküler kapasitenizi arttıran, belli nabız aralıklarında yağ yakımını hedefleyen 30 dakikalık yüksek tempolu bir grup dersidir.

CARDIO STEP

Step platformunun kullanımıyla hareket kombinasyonlarının müziğe uyarlanarak yapıldığı bir aerobik egzersizdir. Platform önünde, yanında, arkasında, çaprazında ve üstünde hareketler yapılarak tüm yönleriyle kullanılır ve kardiyovasküler kapasiteyi genişletir.